ارتباط با ما

معرفی شرکت تامین توسعه دانش صدرا

آدرس: میدان هفت تیر، خیابان بهارشیراز، خیابان سلیمان خاطر، ساختمان 37 طبقه 5 واحد 1

آدرس: میدان هفت تیر، خیابان بهارشیراز، خیابان سلیمان خاطر، ساختمان 37 طبقه 5 واحد 1

تلفن: 02188847964 - 02188847669

 

 

محتوی سایت شرکت صدرا

 

یکتایی:

می­توان گفت شرکت صدرا شبیه هیچ کس نیست، منحصر به فردی ما از داشتن تیمی یکتا می­آید. خدمات یکتا ارائه می­کنیم و به سبک و سیاق خود فعالیت می­کنیم، شرکت صدرا فرصت ها را شناسایی و به ارزش تبدیل می­کنیم و… صداقت اولویت اول ما است.

 

چابکی:

شرکت صدرا پویا ست ، آماده هرگونه تغییر و تجربه سازنده در حوزه خودمان، فرصت ها را سریع شناسایی و تبدیل به ارزش می­کنیم، تعلل و سستی در صدرا وجود ندارد.

 

یادگیری:

 شرکت صدرا قلب تپنده  یادگیری است. بر لبه دانش حرکت می­کنیم، یاد می­گیریم، یاد می­دهیم و از آموخته ها و تجربیاتمان برای تبدیل شدن جهان به جایی برای زندگی بهتر بهره می­گیریم، قدر تجربه هایمان را می­دانیم و با یادگیری از آن ها در مسیر بهترین شدن حرکت می­کنیم، تفکر نقادانه و خلاق، مهارت مشترک در صدرا می­باشد.

شور و اشتیاق:

در شرکت صدرا همه تشنه موفقیت هستیم، با تمام انگیزه و انرژی همراه با توانایی هایمان هر روز گامی به سمت بهتر شدن برمی­داریم، زندگی را حرکتی مشتاقانه برای تحقق اهداف خود می­دانیم، ما به دوگانه کار و زندگی اعتقاد نداریم، از نظر ما زندگی تنها یکی است و باید در کلیه بخش های آن با شور و اشتیاق در جهت رشد بشر کوشید، کار ما زندگی ما و زندگی ما کار ما است.     

خلق تجربه خوشایند:

حالمان خوب است به همین دلیل برای مشتریانمان  هم حال خوب به ارمغان می­آوریم، می­دانیم که همگی با اعتقادات متفاوت، نقاط ضعف و قوت، علائق و فرهنگ های مختلف برای بهتر شدن گرد هم آمده ایم، برای موفقیت باید حال خوب خلق کرد برای همه.

 

 

 

 

فلسفه و برند

مأموریت و فلسفه وجودی سازمان ما دستیابی به توسعه پایدار در سلامت، ایمنی، کیفیت و مدیریت به منظور مرتفع کردن چالش های ناشی از تعامل بین انسان، فناوری و محیط زیست و جامعه است.

 هدف ما برای ایمن ترکردن زندگی، نیازمند اصولی استوار است.

ما یک ارائه دهنده پایدار و مستقل در حوزه آموزش، ارزیابی، عارضه یابی و تدوین کننده پروژه های بهبود و ارتقاء هستیم.

مسئولیت ما

توسعه راه حل هایی برای رشد و ارتقاء سازمان ها به صورت پایدار است، ما معتقدیم که پیشرفت های اجتماعی و اقتصادی به طور ذاتی باهم در تعامل هستند.

 

اعتماد ایجاد می­کنیم

ما از نوآوری و پیشرفت های جدید در فناوری و تجارت حمایت می­کنیم، ما خدماتی را ارائه می­دهیم که سلامت، ایمنی، کیفیت و مدیریت را بهبود می­بخشد. به این ترتیب ما به موفقیت بیشتر مشتریان و ذینفعان خود کمک می­کنیم و همچنین عملکرد ما موجب اعتماد بیشتر به محصولات و خدمات ارائه دهندگان و ایجاد زنجیره های ارزش افزوده جهانی در جریان کالا می­گردد، تلاش ما کیفیت بالاتر زندگی را ایجاد می­نماید.

 

 

 

 

ارزش ها در سازمان ما اینگونه است:

 

صداقت، مشتری مداری، نوآوری، دانش افزایی و ارزش آفرینی، عملکرد ما را مشخص می­کند، ما مستقل و حرفه ای هستیم، رویکردی کارآفرینانه و نتیجه محور را در پیش می­گیریم، به طور مستمر ارزش های خود را با ذینفعان­مان به عنوان یک تیم تمرین می­ کنیم، ما به طور مداوم در تلاشیم تا اعتماد مشتریان را نسبت به خود تجدید کنیم و اعتبار برندمان را افزایش دهیم.

تمامیت

ما با اصل اعتماد و شفافیت کار می­کنیم، استاندارد های خود را شفاف و به وضوح بیان و از تقلب دوری می­کنیم.

تعالی

در تلاشیم در تمامی فرآیندها و خدمات خود به برتری دست یابیم، فقط کار درست ما را راضی می­کند، شایستگی همه جانبه پیش نیاز تمام فعالیت های ما می­باشد، ما به توسعه و نوآوری استاندارد های خود تمرکز داریم.

مشتری مداری

ما نیاز های مشتریان خود را در اولویت قرار می­دهیم، اصلی ترین تفکر سیستمی ما در خصوص ذینفعان ما است، ما بین تعهد به مشتریان خود و حفظ استقلال خود تعادل خوبی را حفظ می­کنیم.

کارایی

ما عملکرد محور هستیم و مسئولیت های خود را می­پذیریم و اشتباهات را فرصت هایی برای انجام بهتر آن در نظر می­گیریم،

جهت گیری عملکرد های ما، مرجع رضایت مشتریان و موفقیت کار ما است.

 

 

 

 

چابکی

 

ما در دنیایی در حال تغییر، چابک، انعطاف پذیر و پاسخگو هستیم،سریعاً به تحولات و تکنولوژی پاسخ می­دهیم، تغیرات خود را مدیریت و به عنوان یک فرصت می­دانیم، انعطاف پذیر می­مانیم و با انرژی به تکامل خود ادامه می­دهیم.

چشم انداز

قابل اعتماد باشیم تا با ایجاد پیوند ها، تغیر نگرش ها، خلق فرصت ها، ایجاد ارزش های پیوسته، تصمیمات مطمئن و  هوشمندتر و تحقق آرمان ها، مشتریان به جایگاه ارزشمندتری دست پیدا نمایند.                                                                                                             

شعار

 

ایجاد و گسترش ارزش های شایسته

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نام

پیام ارسال کنید

با ما در ارتباط باشید !

درباره ما :

ما از نوآوری و پیشرفت های جدید در فناوری و تجارت حمایت می­کنیم، ما خدماتی را ارائه می دهیم که سلامت، ایمنی، کیفیت و مدیریت را بهبود می­بخشد. به این ترتیب ما به موفقیت بیشتر مشتریان و ذینفعان خود کمک می­کنیم و همچنین عملکرد ما موجب اعتماد بیشتر به محصولات و خدمات ارائه دهندگان و ایجاد زنجیره های ارزش افزوده جهانی در جریان کالا می­گردد، تلاش ما کیفیت بالاتر زندگی را ایجاد می­نماید.

خدمت ما :

توسعه راه حل هایی برای رشد و ارتقاء سازمان ها به صورت پایدار است، ما معتقدیم که پیشرفت های اجتماعی و اقتصادی به طور ذاتی باهم در تعامل هستند.

پیوند مفید :

ما عملکرد محور هستیم و مسئولیت های خود را می­پذیریم و اشتباهات را فرصت هایی برای انجام بهتر آن در نظر می گیریم،جهت گیری عملکرد های ما، مرجع رضایت مشتریان و موفقیت کار ما است.

تماس با ما :

آدرس: میدان هفت تیر، خیابان بهارشیراز، خیابان سلیمان خاطر، ساختمان 37 طبقه 5 واحد 1
تلفن: 02188847964 – 02188847669