موضوع مقاله

نکاتی درباره همایش ملی صنعت سلامت محور

نکات همایش ملی صنعت سلامت محور 

 • ” ششمین جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور با رویکرد ارتقای سلامت محصولات و خدمات و معرفی برندهای سلامت‌محور،نکات همایش و با چشم‌انداز دستیابی به بالاترین سطح سلامت برای آحاد جامعه در زمستان ۱۴۰۲ با حضور مقامات عالی ‌رتبه کشور و صنایع سلامت‌محور برگزار می گردد.
 • این جشنواره در تلاش است با ایجاد هم افزایی‌ و همکاری بین‌بخشی میان سازمان‌های متولی حوزه سلامت، جوامع علمی و صنایع تولیدی و خدماتی کشور، نقشی تاثیر‌گذار در ایجاد نگرش، فرهنگ تولید، عرضه و استفاده از محصولات سلامت‌محور ایفا نماید.از جمله نکات همایش به شمار می رود 
 • جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور در راستای رسالت خود جهت تحقق شعار با هم برای ایرانی سالم‌تر همواره می‌کوشد تا با همکاری و مشایعت سازمان‌ها و نهادهای متولی صنعت سلامت‌محور و نکات همایش و سازمان هایی نظیر سازمان غذا و دارو، سازمان ملی استاندارد، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت جهاد کشاورزی به طراحی، اجرا و حمایت از اقدامات صورت گرفته در حوزه سلامت بپردازد و سلامت را در مرکز توجه و اولویت سیاست‌ها و برنامه بنگاه‌های اقتصادی قرار دهد.
 • در همین راستا در نظر است بر اساس مدل علمی و آموزشی صنعت سلامت‌محور و نکات همایش با بهره‌گیری از دانش متخصصین و نخبگان حوزه سلامت کشور و تکیه بر تجارب به‌دست آمده از فرآیند ارزیابی ۳۵۰ شرکت حاضر در ادوار گذشته، با هدف توسعه و ترویج شاخص‌های
 • سلامت محور در فرآیند تولید و عرضه محصولات و خدمات، نکات همایش ، واحدهای سلامت محور مورد پایش، رتبه بندی و اعتباربخشی قرار گیرند.
 • جشنواره ملی صنعت سلامت محور به منظور نهادینه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد سلامت در صنایع کشور همچنین نکات همایش و  توسعه و افزایش بهره وری بنگاه های اقتصادی در سال 1395 آغاز به کار نمود، بر همین اساس مقرر شد یک دبیرخانه دائمی با عنوان دبیرخانه جایزه ملی صنعت سلامت محور اقدام به فعالیت و اجرای فرآیند جایزه در صنایع و گروه های کسب و کار را بر عهده گیرد
 • این دبیرخانه سعی خواهد نمود با ارزیابی عملکرد سازمانها بر اساس مدل تدوین شده توسط برجسته ترین اساتید فن به این ساختارها، راهبردها، و تقویت زیرساخت های حمایت کننده از سلامت در کشور بپردازد.
 •  
 •  

 

 

اهداف و دستاوردها و نکات همایش 

 •  انعکاس مفهوم سلامت‌محوری در کلیه سیاست­ها ونکات همایش و تشویق بنگاه­های اقتصادی برای حضور مؤثرتر در حوزه سلامت کشور

  • ارتقای سطح سلامت و بهداشت در صنایع تولیدی و خدماتی کشور
  • تغییر نگرش، فرهنگ‌سازی، ایجاد ساختار و تشکیل کارگروه­های تخصصی سلامت در صنایع تولیدی و خدماتی کشور
  • تعیین جهت در اولویت‌های فعلی و آتی سازمان برای پاسخگویی و مسئولیت­پذیری در خصوص سلامت جامعه و محیط زیست
  • تسهیل در ایجاد محیط‌های حمایت‌کننده از سلامت کار و پرسنل و تقویت اقدامات اجتماعی سازمان‌ها در حوزه سلامت کشور
  • فراهم­آوردن موجبات ارتقای سطح علمی و تخصصی صنایع و آشنایی با بروزترین شاخص­های سلامت سازمان جهانی بهداشت
  • ارزیابی و رتبه‌بندی سازمان‌های پیشرو و متعهد به امر سلامت­ در صنایع تولیدی و خدماتی کشور
  • معرفی و رونمایی از تازه‌ترین دستاوردهای حوزه تاب‌آوری و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها در مقابله با پاندمی کرونا ویروس
    
   اعضای اصلی شورای سیاست گذار
  • جناب آقای  
  • سرکار خانم 
  • جناب آقای  
  • جناب آقای دکتر  
  • جناب آقای دکتر

   

   

  همراهان شورا 

   

 

“جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور”

 با همکاری جوامع دانشگاهی، انجمن های علمی و حمایت سازمان‌های متولی سلامت کشور در تلاش است، سلامت‌محوری را در مرکز توجه و اولویت سیاست‌ سازمان‌ها قرار دهد، بر همین اساس رسالت تمامی بنگاه‌های اقتصادی و صاحبان صنایع حرکت در مسیر سیاست‌های کلان سلامت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری می باشد. همچنین توجه به امر پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری سازمان‌ها به شاخص های سلامت محصولات و خدمات، سلامت محیط کار، نیروی انسانی، محیط‌ زیست، مشتریان و جامعه که از مهمترین مولفه‌های سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت در دوران پاندمی کرونا ویروس می باشد، باید به عنوان یک اصل اساسی در فرایندهای سازمانی و ارکان جهت ساز سازمان به عنوان ماموریت و ارزش ایجاد گردد.

.

“ششمین جشنواره ملی صنعت سلامت ­محور”

 در بخش صنایع تولیدی و خدماتی با رویکرد ارتقای سطح سلامت صنایع و معرفی سازمان‌های پاسخگو و مسئولیت‌پذیر با چشم­انداز توسعه و بهبود مستمر فرآیندهای سلامت، با حضور مقامات عالی و مسئولین سلامت کشور در مرداد سال ۱۴۰۰ برگزار می­گردد. هدف از برگزاری پایش، رتبه­بندی، اعتبار­بخشی و تشویق مجموعه‌های متعهد به امر سلامت و تغییر نگرش، فرهنگ‌سازی، ایجاد ساختار و تشکیل کارگروه­های تخصصی سلامت و ضرورت شکل‌گیری آن در صنایع و ایجاد بستری در جهت ارتقای بخش سلامت و بهداشت می‌باشد.

 

.

 

 

سخن پایانی 

در همین راستا در نظر است با تدوین شاخص­های سلامت در قالب فرآیندی علمی و آموزشی در صنایع مختلف با توجه به تجربیات و دانش به‌دست‌آمده در ادوار گذشته، دوره چهارم با همکاری و مشایعت سازمان ملی استاندارد ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو، وزارت جهاد کشاورزی، دانشگاه تهران و سایر سازمان­ها و نهادهای متولی حوزه صنعت و سلامت، شایسته­تر از دوره­‌های قبل با همراهی و هم‌افزایی صاحبان صنایع، اساتید و اعضای علمی دانشگاهی، کارگروه‌های تخصصی و فنی، با اثر ­بخشی بیشتر برگزار گردد.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نام

پیام ارسال کنید

با ما در ارتباط باشید !

درباره ما :

ما از نوآوری و پیشرفت های جدید در فناوری و تجارت حمایت می­کنیم، ما خدماتی را ارائه می دهیم که سلامت، ایمنی، کیفیت و مدیریت را بهبود می­بخشد. به این ترتیب ما به موفقیت بیشتر مشتریان و ذینفعان خود کمک می­کنیم و همچنین عملکرد ما موجب اعتماد بیشتر به محصولات و خدمات ارائه دهندگان و ایجاد زنجیره های ارزش افزوده جهانی در جریان کالا می­گردد، تلاش ما کیفیت بالاتر زندگی را ایجاد می­نماید.

خدمت ما :

توسعه راه حل هایی برای رشد و ارتقاء سازمان ها به صورت پایدار است، ما معتقدیم که پیشرفت های اجتماعی و اقتصادی به طور ذاتی باهم در تعامل هستند.

پیوند مفید :

ما عملکرد محور هستیم و مسئولیت های خود را می­پذیریم و اشتباهات را فرصت هایی برای انجام بهتر آن در نظر می گیریم،جهت گیری عملکرد های ما، مرجع رضایت مشتریان و موفقیت کار ما است.

تماس با ما :

آدرس: میدان هفت تیر، خیابان بهارشیراز، خیابان سلیمان خاطر، ساختمان 37 طبقه 5 واحد 1
تلفن: 02188847964 – 02188847669